3bmakelaardij.nl gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Lees meer over Cookies en ons Privacybeleid.
Luxe bovenwoning met drie slaap/werkkamers, ruime woonkamer en dakterras!
Met een knus balkon op het zuiden en waanzinnig dakterras geniet je vanaf het voorjaar tot en met het najaar heerlijk van zonnige dagen. De ruime woonkamer is maar liefst 12 meter diep met luxe open keuken voorzien van alle gemakken. Kortom de perfecte woning voor ieder (aankomend) gezin!
Het appartement bevindt zich in ‘het nieuwe westen’ waar statige panden en charmante volksbuurten samenkomen. Op loopafstand vind je populaire horecagelegenheden zoals de Burgemeester, Bar Simon en cafe Steijn. Daarnaast is de woning gunstig gelegen ten opzichte van de binnenstad, het openbaar vervoer en de uitvalswegen (A13/A20). Behoefte aan een groen uitstapje en ontsnapping? Bezoek het Roel Langerak, het Essenburgpark of loop langs de prachtige Heemraadsingel. Snel boodschappen doen? Diverse supermarkten, avondwinkels en toko’s zijn hier veel te vinden. Kortom, er valt hier ontzettend veel te ontdekken In deze populaire buurt!
Begane grond: entree, hal met gezamenlijke trapopgang naar de 2e verdieping.
2e verdieping: ruime hal met trapopgang naar de 3e verdieping en luxe geheel betegelde toiletruimte voorzien van wandcloset en fonteintje. Royale en lichte woon-/eetkamer (type doorzon) van maar liefst 12 meter diep met een a/d achterzijde gelegen open keuken die toegang biedt tot het balkon op het zuiden. De open keuken is v.v. een luxe keukenopstelling (2020) met koel-/vriescombinatie, oven, kokend waterkraan en een kookeiland met elektrische kookplaat met ingebouwde afzuiging en eetbar. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een praktische werkkamer met meterkast en zicht over de straat. De 2e verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer.
3e verdieping: overloop met vaste trap die toegang geeft tot het dakterras en praktisch ruimte v.v. was-/drogeraansluiting, CV-opstelling en toilet. De 1e slaapkamer is gelegen a/d achterzijde en de hoofdslaapkamer is gelegen a/d voorzijde. De geheel betegelde badkamer is eveneens gelegen a/d voorzijde en heeft een douchehoek en wastafel. De 3e verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer.
Opmerkingen: bouwjaar 1925, eigen grond, 104m2 woonoppervlak, 29m2 gebouwgebonden buitenruimte, energielabel D, de 2e verdieping is afgewerkt met glad gestucte wanden en plafonds en inbouwverlichting, actieve VvE met een maandelijkse bijdrage van € 97,39, appartement heeft kunststof kozijnen met dubbelglas, in de koopovereenkomst zal een asbest- en ouderdomsclausule worden opgenomen, verwarming en warmwater middels CV-combiketel, er is geen omgevingsvergunning voor het dakterras, let op: dit appartement wordt aangeboden met een bieden vanaf prijs.